google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

THE FLASH | Michael Keaton wiekowym Batmanem?

THE FLASH | Michael Keaton wiekowym Batmanem?
Reklamy

Wszystko wskazuje na to, że mimo licznych przeciwności i kryzysów z jakimi mierzył się filmowy świat DC, jednak dane nam będzie zobaczyć solowe przygody Barry’ego Allena w kinach. Produkcja ma skupić się na wprowadzeniu konceptu wielo-światów.


The Flashpoint Paradox?

Marzeniem wielu fanów DC jest aktorska ekranizacja znakomitego komiksu The Flashpoint Paradox, a przynajmniej tej części historii w której Flash przenosi się do alternatywnej rzeczywistości złowrogiego Batmana w wydaniu (UWAGA – DUŻY SPOILER) Thomasa Wayne’a, wiekowego już ojca Bruce’a. W tych realiach to jego syn został zamordowany, a po traumatycznym zajściu Jokerem stała się… Martha Wayne, jego żona. Być może rozmowy z aktorem, które obecnie są na bardzo wczesnym etapie, dotyczą właśnie tej roli. W innym wypadku może doczekamy się prawdziwej bomby i zobaczymy Keatona w wersji Batmana z kultowego albumu Powrót Mrocznego Rycerza? Historia opowiada o wiekowym już Waynie, który po tragicznej śmierci Robina postanowił zawiesić pelerynę na amen. Jednak nowe zagrożenie dla miasta w postaci gangu mutantów zmusza go, aby raz jeszcze stoczył walkę z niebezpieczeństwem, co wybudza z letargu jego dawnych wrogów. Oba rozwiązania brzmią naprawdę rewelacyjnie!

Epizod

Liczne komentarze i opinie w sieci wskazują na to, że najprawdopodobniej Keaton zaliczy jedynie epizodyczny występ na ekranie, a my chociaż na moment powrócimy do dobrze nam znanego gotyckiego Gotham z wizji Tima Burtona. Takie cameo bez wątpienia ucieszy fanów, jednak nie ukrywajmy, że wszyscy liczymy na znacznie więcej! Aktor jest w znakomitej formie i z całą pewnością jego postać może być istotnym elementem nowej historii. Jak będzie? Przekonamy się dopiero za jakiś czas. Obecnie nie znamy daty premiery ani szczegółów dotyczących pełnej obsady.

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: