google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

#RycieWChacie | #HOT16CHALLENGE2 według polskich aktorów!

#RycieWChacie | #HOT16CHALLENGE2 według polskich aktorów!
Reklamy

Moi drodzy, dotarliśmy do takiego etapu #Hot16Challenge, w którym biorą w nim udział osoby niezwiązane z hip-hopową branżą. W tym miejscu postanowiłem więc zebrać najciekawsze aktorskie szesnastki, które póki co pojawiły się w sieci. Być może wiemy nie o wszystkich więc w komentarzach poratujcie linkami! Peace i niech kasa na tych co walczą z wirusem płynie strumieniami!

PIOTR ROGUCKI. Niegdysiejszy wokalista grupy Coma w swoim aktorskim stylu zaproponował rzecz zbliżoną do tego co ostatnio proponował z Karasiem. Wyszyło całkiem „po Rogucku” i bez dalszych nominacji.

PAWEŁ DOMAGAŁA. A ten pan, mógłby zrobić ze swojej szesnastki kolejny singiel z albumu. Na szczęście tak nie będzie i kolejna inkarnacja Weź nie pytaj nie będzie nas straszyć z każdej lodówki.

PIORUN I DARIO czyli KRZYSZTOF SKONIECZNY I JAN FRYCZ. Niektóre nominacje, czysto bekowe (dzięki Zeus za Andrzeja XD) doprowadzają do sytuacji, w których za nawijkę biorą się postacie fikcyjne. W tym przypadku rapuje reżyser serialu Ślepnąc od świateł, a towarzyszy mu najlepsze wcielenie Frycza ostatnich lat.

ARTUR BARCIŚ I CEZARY ŻAK. Czyli duet Kanalersi. Szybciutko pękł milion wyświetleń nabity przez nostalgię za Miodowymi latami i Ranczem. Chyba moja ulubiona nagrywka aktorska.

ANDRZEJ SEWERYN. Jeden z pierwszych aktorów, który podjął szesnastkową rękawicę. Przypominam, że w sieci jest jego recytacja Patointeligencji Maty. Wybitny aktor, który świetnie sobie poradził z tym wyzwaniem.

ARKADIUSZ JAKUBIK. Lider grupy Dr. Misio postawił na czerń i biel oraz repliki samego siebie do towarzystwa. Szatan z Kabat jak najbardziej dał radę.

RAFAŁ RUTKOWSKI. Komik postawił na proste, acz celne rymy i popchnął hip-hopową karuzelę śmiechu w stronę Borysa Szyca, Krystyny Jandy i Agnieszki Dygant.

Przypominam, że #Hot16Challenge2 to akcja zapoczątkowana przez Solara mająca na celu zbiórkę pieniędzy na walkę z wirusem. Do tej pory udało się zebrać blisko dwa miliony złotych, a w akcji wzięli już udział tacy artyści spoza rapowego świata jak Majka Jeżowska, Janusz Korwin-Mikke, Nergal, Kayah, Monika Brodka, Dawid Podsiadło, klocuch, Wojciech Mann, Artur Andrus, Joanna Kołaczkowska, Krzysztof Gonciarz, Maciej Dąbrowski, Gimper oraz cała masa innych osób, które powinniście sprawdzić. Link do zbiórki poniżej:

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: