google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ZRYTE, SERIALOWE POWROTY – MAJ 2020

ZRYTE, SERIALOWE POWROTY – MAJ 2020
Reklamy

W tym miesiącu mamy więcej nowych, wartych uwagi premier serialowych, niż powrotów. Jednakże nie znaczy to, że nie ma do czego wracać, bo owszem jest, tylko porównując do nowości jest tego po prostu mniej. Jest parę produkcji, na które warto było czekać. Jakie to seriale? Dowiecie się o tym w tym wpisie!

3.05 – Rick i Morty – sezon 4B (Adult Swim)

Jedna z nielicznych rzeczy, która sprawia, że ten rok nie jest tak do końca przegrany. Nasi ulubieńcy powracają by dalej siać zniszczenie w każdym możliwym wymiarze. W odcinkach wypuszczonych w zeszłym roku było bardzo dobrze, choć zabrakło mi tak sztosowego epizodu jak ten z Evil Mortym w sezonie czwartym. Przypominam, że odcinki trafią wpierw na Adult Swim, by zapewne za czas jakiś trafić na Netflixa. (Stanley)

4.05 – Billions – sezon 5 (Showtime, dostępny na HBO)
Billions to przede wszystkim rewelacyjny popis aktorski Damiana Lewisa i Paula Giamattiego. W 5. sezonie Bobby Axelrod i Chuck Rhoades ponownie będą ze sobą rywalizować, ale na mapie pojawią się kolejni przeciwnicy. Czy połączą siły, aby pokonać rywali?

08.05 – Już nie żyjesz – sezon 2 (Netflix)
Christina Applegate i Linda Cardellini w kontynuacji świetnego komediodramatu, który pod koniec pierwszego sezonu nieoczekiwanie zawędrował na bardziej kryminalne tory. To jeden z tych seriali, które połyka się w jeden wieczór, jeśli więc nie mieliście z nim styczności to serdecznie polecam, panie są pierwszorzędne w swoich kreacjach i razem stanową bardzo wiarygodny duet! (Stanley)

21.05 – The 100 – sezon 7 (The CW, dostępny na NETFLIX)

Muszę przyznać, że straciłem jakąkolwiek przyjemność z oglądania Riverdale (jestem jakieś 10 odcinków w plecy), a piszę o tym nieprzypadkowo, bowiem The 100 pod względem rozwiązań logicznych, switchowania stron konfliktów czy po prostu wątków miłosnych często mi Riverdale przypominało (taki już urok seriali od CW). The 100 ma jednak to do siebie, że poza wątkami nie mającymi do końca sensu oferuje survival sam w sobie, jest to produkcja nieprzewidywalna i w każdym odcinku istnieje ryzyko, że pożegnamy kogoś z głównej obsady. A ten sezon jest finałowym, jestem bardzo ciekawy jego finałowej konkluzji.

22.05 – Homecoming – sezon 2 (Amazon Prime Video)
W 2. sezonie Homecoming nie zobaczymy się już z Julią Roberts. Za to przyjdzie nam poznać nową bohaterkę, graną przez Janelle Monáe. Wcieli się ona w Jackie, która zostaje znaleziona w dryfujące łódce na jeziorze. Kobieta nie pamięta kim jest i dlaczego znalazła się w tym miejscu. W celu poznania odpowiedzi trafi do Waltera, którego poznaliśmy w finale 1. sezonu. Do obsady dołączy również Chris Hooper.

26.05 – Geniusz – sezon 3 (National Geographic)
Nadciąga kolejny sezon Geniusza od stacjo National Geographic! Po Albercie Einsteinie i Pablo Picasso czas na kolejną ważna, wybitną postać. Tym razem będzie to Aretha Franklin. W roli wybitnej piosenkarki zobaczymy znaną z Źle się dzieje w El Royale oraz Wdów – Cytnhię Erivo.

28.05 – Agenci T.A.R.C.Z.Y. – sezon 7 (ABC)
Agenci T.A.R.C.Z.Y. nadchodzą z finałowym sezonem! W ostatniej odsłonie nasi bohaterowie cofną się do 1931 roku w bardzo ważnym celu. Otóż, muszą się dowiedzieć co się wtedy stało i ocalić… Hydrę. Oczywiście wszystko ma swój cel, jeśli pomogą swojemu wrogowi to przyczynią się do tego, aby T.A.R.C.Z.A. w przyszłości w ogóle istniała. Czy są na sali fani tej produkcji?

29.05 – Ramy – sezon 2 (HULU)
Ramy Hassan jest muzułmaninem, który żyje sobie w New Jersey i obserwuje jak jego rodacy radzą sobie w nowym wielkim mieście. W maju 2020 roku czek nas drugie spotkanie z charyzmatycznym bohaterem.

Marcin Ponton Gontarski

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: