google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

RAMMSTEIN | OŚWIADCZENIE W SPRAWIE 2020 RAMMSTEIN TOUR

RAMMSTEIN | OŚWIADCZENIE W SPRAWIE 2020 RAMMSTEIN TOUR
Reklamy

Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że w przeciągu najbliższych miesięcy sytuacja nie ulegnie znaczącej poprawie. Rammstein opublikował oświadczenie w którym ustosunkował się do przepisów o zakazie organizacji imprez masowych, jakie zostały wprowadzone na terenie większości państw dotkniętych skutkami pandemii. 

Trwają prace nad rozwiązaniem

Poniżej znajdziecie oświadczenie Rammstein przetłumaczone z języka niemieckiego. Za ewentualne błędy w przekładzie przepraszamy!

W ostatnim czasie wiele międzynarodowych rządów poszerzyło dotychczasowe zakazy w sprawie organizacji imprez masowych. Niestety wpłynęło to również na część koncertów w ramach Rammstein Tour 2020. Pracujemy nad rozwiązaniem tej trudnej sytuacji razem z naszymi partnerami we wszystkich dotkniętych problem krajach i liczymy na zrozumienie tych, którzy zakupili bilety na nadchodzące wydarzenia. Kiedy tylko pojawią się dokładne i ostateczne informacje w sprawie, niezwłocznie je udostępnimy. Do tego czasu prosimy o Wasze zrozumienie i cierpliwość, a także prosimy o powstrzymanie się od kierowania zapytań do agencji MCT, organizatorów lokalnych wydarzeń i managementu zespołu lub CTS Eventim. Kolejne informacje pojawią się w najszybszym możliwym czasie.

Koncert w Polsce

Obecnie zapowiedziany koncert w Polsce, który ma się odbyć 17 lipca 2020 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, nie został oficjalnie odwołany. W tej chwili nie będziemy również wróżyć nad dalszym rozwojem wypadków i czekamy na oficjalne informacje w sprawie wydarzenia. Sytuację możecie monitorować na bieżąco za pośrednictwem strony Live Nation, oraz w oficjalnych mediach społecznościowych Rammstein.

Łukasz "Amov" Jefimow

One thought on “RAMMSTEIN | OŚWIADCZENIE W SPRAWIE 2020 RAMMSTEIN TOUR

  1. Interesujący news. Osobiście ograniczam się do słuchania ich z płyt. Czytałem też, że Till Lindemann przechodził ostatnio w dość ciężki sposób koronawirusa :/
    Pozostaje trzymać kciuki za jego płuca!

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: