google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

#RycieWChacie | Co oglądać na YOU TUBE w czasie izolacji?

#RycieWChacie | Co oglądać na YOU TUBE w czasie izolacji?
Reklamy

Być może się powtarzam. Być może takie zestawienie już kiedyś było. Tylko okoliczności zupełnie inne miały miejsce. Teraz jest idealny czas by siedzieć w chacie i tłuc kanały o tematyce popkulturalnej. Te zdecydowanie wypada znać i warto je subskrybować, bowiem twórcy dwoją się i troją by dostarczać jak najciekawszego kontentu! Endżoj!

SFILMOWANI. To chyba mój ulubiony kanał z filmowymi recenzjami. Zawsze szczerze, z humorem, bez lania wody i bez włazidupstwa. Muszę przyznać, że ich bardzo często przedpremierowe recenzje nieraz namówiły mnie na wyjście do kina. Ich recenzje polskich złych filmów, zwanych pieszczotliwie paździerzami, nieraz uchroniły mnie przed obejrzeniem czegoś na co ostatecznie poszedł Ponton. Dobijają do 200 tysięcy subskrypcji, Warto się z nimi zaprzyjaźnić w tym zmuszającym nas do pozostania w domu czasie.

JAKBYNIEPACZEC. Kanał poświęcony omawianiu najciekawszych, najlepszych, zarówno niszowych jak i tych najbardziej topowych seriali. W czasie serialowego przesytu ten kanał w przystępny sposób pomaga się zabrać nawet za najbardziej wymagające produkcje. Posiadacze HBO, Netflixa czy Amazon Prime powinni być tym kanałem zachwyceni. Kanał podobnie jak Sfilmowani powoli dobija do 200 tyś subskrybentów.

NA GAŁĘZI. Prowadzący Marcin Łukański jest absolwentem prywatnej szkoły filmowej w Krakowie. Nikt z taką pasją na polskim jutubie o technicznych aspektach filmów Wam nie powie, nikt. Gościa nie dość, że przyjemnie się słucha to jeszcze żartowniś z niego jest nielichy. Polecam serdecznie jego serie Co jest nie tak z… gdzie wyłapuje wpadki z wysokobudżetowych produkcji. Jego kanał ma obecnie ponad 350 tysięcy subskrypcji.

GALERIA HORRORU. Tego gościa się po prostu bardzo przyjemnie ogląda 😀 Bardzo lubię jego luzacki sposób wysławiania się, bez pompy, bez udawania wielkiego znawcy, na chillu, bez cringe’u, o kine grozy z jajem. Widać, że to jest fan horrorów, co ich obejrzał w życiu więcej niż jest obecnie odcinków Klanu. I recenzuje rzeczy bardzo, bardzo, baaaardzo złe i totalną klasykę, bez wybrzydzania co się także mega chwali. Galeria dobija powoli do 70 tyś subów.

PONARZEKAJMY O FILMACH. Kolejny bardziej luzacki kanał z recenzjami, w których na szczęście nie uświadczycie tylko narzekania, ale też pochwał pod adresem nie tylko nowości, ale i retro klasyków. Na zachętę materiał o TRZECH częściach Greya w jednym filmiku. Kanał obecnie posiada ponad 35 tyś suskrybentów.

SZTYWNYPATYK. Bardzo memiczny kanał, w którym prowadzący jednak nie ucieka się tylko do żartów, ale punktuje co w filmach grało, a co ssało. Po stokroć polecam jego analizy, bowiem są ironiczne, sarkastyczne, ostrzegam użytkowników słuchawek, zdarzają się tu bowiem zabiegi jak u Gargamela. Kanał posiada obecnie blisko 130 tyś subów.

BRODY Z KOSMOSU. Uwielbiam emocjonalne zaangażowanie tego popkulturalnego maniaka. Szanuję wielce, że tyle czasu spędzał w kinie oglądając najbardziej koszmarne animacje, nad którymi się finezyjnie pastwi na swoim kanale. Gość jest wielce charakterystyczny i zdecydowanie dostarcza rozrywki na wysokim poziomie. Obecnie dobija do 50 tyś subskrybentów.

ŁUKASZ STELMACH. Łukasz ma rozległą wiedzę na temat komiksów i ich adaptacji, także fani Marvela i DC koniecznie powinni się z jego kanałem zapoznać. Jest też fanem kina grozy spod znaku slasherów, polecam jego duuuużo starsze materiały właśnie tym starym klasykom poświęcone. Obecnie jego kanał ma ponad 100 tyś subskrybentów.

I to by było tyle na dziś, do tematu You Tube, tym razem zagranicznego, jeszcze sobie wrócimy!

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: