google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

#RycieWChacie | AMAZON PRIME VIDEO dla użytkowników PLAY na pół roku za darmo!

#RycieWChacie | AMAZON PRIME VIDEO dla użytkowników PLAY na pół roku za darmo!
Reklamy

Zanim ktoś się oburzy, czy coś zaznaczę wyraźnie – to nie jest tekst sponsorowany, po prostu jestem w Playu i zupełnie przypadkowo wpadłem na ofertę Amazon Prime na 6 miesięcy za free. Być może tak jak i ja kilka dni temu nie wiedzieliście, że macie możliwość zmierzenia się ze świetnymi filmami i serialami (napiszę o nich niebawem osobny wpis) znajdujących się w ofercie APV. Jak skorzystać z oferty?

1.Oferta skierowana jest do posiadaczy umowy w Playu na internet, telefon, lub telewizję.

2.Po zalogowaniu w aplikacji Play24, a następnie uruchamiamy w zakładce „Telewizja i wideo” pakiet promocyjny. Posiadacze Play Now TV Box niech po prostu zajrzą do zakładki „Pakiety”.

3.W odpowiedzi na zamówienie klienci Play powinni otrzymać link do rejestracji na portalu Amazon Prime Video. Należy go aktywować we wspomnianej aplikacji Play24 lub przez link w otrzymanym SMS-ie. UWAGA! Link będzie aktywny przez 30 dni, tak więc nie odkładajcie aktywacji na później.

Gdy już upłynie czas promocji, z dostępu do APV będzie można po prostu zrezygnować. Ci, którzy przekonają się do nowej platformy VOD, będą mogli dalej oglądać dostępne na niej materiały za 25 zł miesięcznie. Suma dołączona będzie do rachunku za abonament Play. Warto więc co jakiś czas sprawdzać ile czasu do końca promocji nam zostało, by się nie obudzić z większym rachunkiem niż się co miesiąc miało.

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: