google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

WOJCIECH MANN | Legenda żegna się z Programem Trzecim Polskiego Radia!

WOJCIECH MANN | Legenda żegna się z Programem Trzecim Polskiego Radia!
Reklamy

Wojciech Mann po ponad pięciu dekadach (!) pracy przy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie żegna się z Programem 3 Polskiego Radia!

Jak do tego doszło? 

To fundamentalne pytanie! Jak można było dopuścić do odejścia jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych głosów w historii polskiego radia? Wojciech Mann to żywa legenda tego medium, autor wielu niezapomnianych audycji i niezwykle charyzmatyczna osobowość.  Odejście Manna jest pokłosiem decyzji nowego zarządu, który przeprowadził czystkę w kadrze Radiowej Trójki. Jedną z „ofiar” nowej polityki rozgłośni była Anna Gacek, która pracowała z Wojciechem Mannem przy wspólnych audycjach. Dziennikarka podziękowała Mannowi za ten śmiały gest i dodała:

(…) Twoja decyzja, zrozumiała, łamie teraz tysiące serc. Czy będzie jakimś pocieszeniem, jeśli teraz wyznam Ci, że w sumie to ja nawet lubię Pink Floyd?

Decyzja

Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie – stwierdził Mann na pytania dziennikarzy o kulisy swojego odejścia z Radiowej Trójki. W geście solidarności z Anną Gacek, nagrał krótki materiał wideo ze swoją redakcyjną koleżanką, w którym mówi o „destrukcji Polskiego Radia” i o tym, że obecny zarząd „nie ma wyczucia”. Nie znamy dalszych planów zawodowych Wojciecha Manna – liczymy na szybki powrót do radia!

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: