google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

METALLICA |Odwołane koncerty z powodu kondycji psychicznej Jamesa

METALLICA |Odwołane koncerty z powodu kondycji psychicznej Jamesa
Reklamy

James Hetfield zakończył odwyk, jednak wszystko wskazuje na to, że minie jeszcze trochę czasu zanim na dobre wróci na scenę. Metallica odwołała zbliżające się koncerty, które miały odbyć się na Sonic Temple w Columbus i Louder Than Life w Louisville, aby James mógł w pełni dojść do siebie. 

Oświadczenie Jamesa

Frontman Metalliki przedstawił za pośrednictwem mediów społecznościowych następujące oświadczenie:

„(…) chcę powiedzieć „przepraszam” wszystkim z Was. Szczerze mówiąc w zeszłym roku nie traktowałem własnego zdrowia w sposób priorytetowy, ale teraz dobrze wiem, że moja kondycja psychiczna jest najważniejsza. Może to jasne dla większości z Was, ale nie chciałem rozczarować zespołu i całej rodziny Metalliki”.

Lider Metalliki zaznaczył również, że terapia idzie bardzo dobrze. Podkreśla również,  że teraz najważniejsze jest dbanie o własne zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe. Życzymy Jamesowi postępów w terapii i powrotu do pełni sił!

Kirk Hammett i Steven Tyler 

Tymczasem drugi wioślarz Metalliki nie próżnuje. Kirk weźmie udział w specjalnym koncercie, który odbędzie się już dziś w Londynie, w hołdzie Peterowi Greenowi z Fleetwood Mac. Gitarzysta Metalliki wystąpi ze Stevenem Tylerem z Aerosmith i Billym Gibbonsem z ZZ Top.

 

Łukasz "Amov" Jefimow

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: