google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

KONKURS! Wygraj książkę i serial na DVD „DOBRY OMEN”!

KONKURS! Wygraj książkę i serial na DVD „DOBRY OMEN”!
Reklamy

Pierwszy z dwóch (!) naszych konkursów w tym roku organizowanych do spółki z wydawnictwem PRÓSZYŃSKI I S-KA! Do wygrania zestaw książka + DVD z serialem Dobry omen, zeszłorocznym hitem Amazon Prime Video! Nie wiecie o czym to jest, a skusili Was spoglądający z okładki Michael Sheen i David Tenant? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Dobry omen to kooperacja dwóch znakomitych autorów, nieżyjącego już Terry’ego Pratchetta (twórcy Świata Dysku) oraz Neila Gaimana (komiks Sandman, powieść Amerykańscy Bogowie, na podstawie którego powstały już dwa sezony serialu, Koralina i tajemnicze drzwi, na podstawie której powstał film animowany). Ich wspólna powieść to na poły apokaliptyczna satyra, na poły parodia klasycznego Omenu, którą wydawca opisuje w następujący sposób:

Koniec świata jest już blisko!

Nadciągają jeźdźcy Apokalipsy, a Antychryst ma zesłać na Ziemię Armagedon. Tymczasem aniołowi Azirafalowi (Michael Sheen) i demonowi Crowleyowi (David Tennant), dwóm przyjaciołom, którzy od tysięcy lat żyją wśród ludzi, perspektywa końca świata zupełnie nie odpowiada. Ruszają więc z misją uśmiercenia Antychrysta, żeby zapobiec katastrofie i uratować świat przed zagładą. Problem w tym, że Antychryst ma ledwie jedenaście lat i jest bardzo miłym chłopcem, z którego rodzice mogą być naprawdę dumni…

No i taką szaloną książkę możecie wygrać do spółki z serialem na DVD. A serial na DVD od Amazon Prime zawiera dwie płyty i całą masę dodatków! Crowley słuchający Queen, usunięte sceny, materiały na temat efektów specjalnych, concept arty… I jeszcze parę innych niespodzianek, nie będę Wam psuć niespodzianki.

Jedna osoba wygra takowy zestaw pisząc pod postem konkursowym JAKA JEST WASZA ULUBIONA KSIĄŻKA TERRY’EGO PRATCHETTA LUB NEILA GAIMANA? (jak uzasadnicie czemu to większe szanse na wygranko!). Konkurs trwa od 18.02 do 25.02, osoba, która wygra zostanie zostanie oznaczona na naszym fanpage! Powodzenia!

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: