google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

THESE GREY MEN: John Dolmayan i Serj Tankian nagrali przebój Bowiego!

THESE GREY MEN: John Dolmayan i Serj Tankian nagrali przebój Bowiego!
Reklamy

Muzycy znani z System Of A Down wykazują coraz większą aktywność na polu wydawniczym. Już 28 lutego ukaże się album These Grey Men – grupy dowodzonej przez Johna Dolmayana. 

Starman

These Grey Men to muzyczny projekt dowodzony przez Johna Dolmayana – bębniarza  System Of A Down. Z udziałem zaproszonych gości grupa zarejestrowała imienny album, na którym znajdzie się osiem coverów znanych przebojów. Pierwszym udostępnionym singlem jest przeróbka utworu Davida Bowiego „Starman”, do którego zaśpiewał sam Serj Tankian. Tracklista prezentuje się następująco: “Hung Up” (Crosby, Stills, Nash & Young), “Street Spirit” (Radiohead), “Beautiful Thieves” (AFI), “Road To Nowhere” (Talking Heads),“Rock Bottom” (Eminem), “Runaway” (Del Shannon), “Starman” (David Bowie), “What You Know” (Two Door Cinema Club).

North-Kingsley-1200x800-1

North Kingsley

W pierwszej połowie stycznia również inny brodacz z System Of A Down zapowiedział powołanie nowego projektu! Shavo Odadjian poinformował fanów o powołaniu North Kingsley za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie składu (poza Odadjianem grupę tworzą Ray Hawthorne i Saro Paparian) i bardzo oszczędne informacje na temat planów wydawniczych grupy. Dowiedzieliśmy się, że premierowe wydawnictwo North Kingsley pojawi się jeszcze w tym roku. Oby wzmożona aktywność na polu wydawniczym zmobilizowała muzyków System Of A Down i doprowadziła do wspólnej sesji nagraniowej!

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: