google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ZRYTE CIEKAWOSTKI: Synowie Anarchii

ZRYTE CIEKAWOSTKI: Synowie Anarchii
Reklamy

Dziś na warsztat biorę serial stacji FX – Synowie anarchii. Przez 7 sezonów kilka ciekawostek na temat tej produkcji się uzbierało. Wybrałem najciekawsze i wymieniłem w tym wpisie. Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku nowych rzeczy na temat Jaxa i reszty ekipy zapraszam do czytania.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sons-of-anarchy-logo-wallpapers-free-download.jpg

1. W jednym z wywiadów, Kurt Sutter – twórca serialu, zdradził że cały pierwszy odcinek nakręcono ze Scottem Glennem jako Clayem Morrowem. Jednak później, kiedy zdecydowano się poprowadzić tę postać w innym kierunku, zaangażowano Rona Perlmana. Wszystkie sceny z Clayem nakręcono od nowa. Na końcu pilotażowego odcinka widać jednak Scotta jako członka gangu w scenie kiedy Sonsi uciekają przed eksplozją magazynu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sonsssss.jpg

2. W tej samej scenie widać Emilio Riverę, czyli serialowego Marcusa Alvareza, lidera rywalizującego z Synami gangu Mayans. Na początku jego postać miała być członkiem SAMCRO.

3. Przed rozpoczęciem zdjęć do pierwszego sezonu, Charlie Hunnam przebywał wśród prawdziwych motocyklistów by podpatrzeć ich zachowania i zwyczaje. Zauważył wtedy, że większość z nich nosi zwykłe tenisówki, a nie jak się utarło, ciężkie, skórzane buty. Dlatego „jego” Jax widoczny jest non-stop w białych tenisówkach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie screen-shot-2014-12-10-at-1-40-23-pm.png

4. David Labrava, który grał Happy’ego nie jest profesjonalnym aktorem. To prawdziwy członek Hell’s Angels, chyba najbardziej znanego klubu motocyklowego. Został zatrudniony w serialu jako doradca techniczny. Zapytał jednak Kurta Suttera, czy miałby szansę pojawić się na ekranie. Nie zdradził jednak ponoć żadnych szczegółów dotyczących działalności Aniołów Piekieł.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 96051390-256-k131531.jpg

5. Bezdomna kobieta, która pojawia się kilka razy w serialu miała być postacią niejednoznaczną i każdy miał ją interpretować na swój sposób. Jednak w jednym z wywiadów Sutter zdradził, że miało to być swoiste przedstawienie postaci Jezusa Chrystusa.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie homeless_woman-1418225563.jpg

6. Tommy Flanagan, czyli serialowy Chibs Telford zanim został aktorem, był m.in. DJ-em. W rodzinnej Szkocji po jednym z występów, po opuszczeniu klubu, w którym grał zaatakowano go i pobito. Napastnicy rozcięli mu również policzki, wykonując tzw. „Glasgow Smile”. W serialu wykorzystano to do historii Chibsa, oczywiście przerabiając to na potrzeby scenariusza.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie bdf66024e4727f4cd9353141015acb03.gif

7. Tig – jeden z członków SAMCRO, boi się lalek. Zwane jest to pediofobią. Twórca serialu – Kurt Sutter, cierpi na to w realnym życiu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 94eca0d6d5b729c7749c519cff15f6e9.jpg

8. Kurt Sutter i Katey Sagal (czyli Gemma Teller-Morrow) są od 2004 roku małżeństwem. Dodatkowo Katey ma z poprzedniego małżeństwa syna o imieniu Jackson. Przypadek?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kateysagalkurtsutterpremierescreeningusksyabiu1kl.jpg

Andrzej

Wielki fan filmów Marvela i niezobowiązującego mordobicia na ekranie. Co nie przeszkadza mu w tym, że "Ojca chrzestnego" stawia ponad wszystko inne. Seriale też wciąga bez opamiętania i często siedzi przed ekranem całe godziny. A za Red Hot Chili Peppers dałby się pokroić.

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: