google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

SMASHING PUMPKINS. Billy Corgan zapowiada podwójny album!

SMASHING PUMPKINS. Billy Corgan zapowiada podwójny album!
Reklamy

Rok 2020 może okazać się bardzo interesujący dla wszystkich fanów Smashing Pumpkins! Billy Corgan przyznał, że zarejestrował 21 utworów na podwójny album grupy i zapowiada premierę nowego krążka, który ukaże jeszcze w tym roku!

Prawowity następca Machiny

W wywiadzie udzielonym Tennessean Billy Corgan wyznał, że płyta „Shiny And Oh So Bright Vol. 1” z 2018 roku jest efektem pracy na szybko i nie traktuje tego wydawnictwa jako prawowitego następcy „Machiny” z 2000 roku. Jego zdaniem zupełnie inaczej mają się sprawy z premierowym materiałem:

(…) będzie to pierwszy prawdziwy album od naszego powrotu. Pracuję nad tym  materiałem od ponad roku. Mam obecnie 21 piosenek i zamierzamy opublikować w tym roku podwójny album. To pierwszy prawowity album od czasów „Machiny” z 2000 roku, nad którym ja James i Jimmy pracujemy razem.

Przy tej okazji dodał, że to nowy album będzie powrotem grupy która nie boi się twórczego ryzyka. Stwierdził, że jako zespół nie będą publikować jedynie oklepanych patentów z których są znani, tak jak miało to miejsce przy okazji premiery dość chłodno przyjętego albumu „Shiny And Oh So Bright Vol. 1”.

Cotillions

Ostatnie lata to pracowity i płodny okres w życiu Billy’ego Corgana. W listopadzie zeszłego roku muzyk opublikował solowy album „Cotillions”, który jednak nie spotkał się z większym zainteresowaniem ze strony fanów i mediów. Miejmy nadzieję, że całą kreatywność przełożył na swój najsłynniejszy zespół, a premierowy materiał Smashing Pumpkins dostarczy nam wielu powodów do radości!

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: