google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

NORTH KINGSLEY – Nowy zespół Shavo Odadjiana z System Of A Down!

NORTH KINGSLEY – Nowy zespół Shavo Odadjiana z System Of A Down!
Reklamy

Fani System Of A Down pogodzili się z myślą, że w najbliższym czasie nie mogą liczyć na premierowe wydawnictwo zespołu. Jednak poszczególni członkowie grupy są nadal aktywni na rynku muzyczny i co jakiś czas prezentują nowe albumy sygnowane swoimi nazwiskami. Po krążkach od Tankiana i Malakiana przyszła pora na nowe dźwięki od kolejnego członka załogi szalonych brodaczy. Shavo Odadjian ogłosił powołanie nowego projektu pod szyldem North Kingsley!

North-Kingsley-1200x800

Premiera w 2020 roku!

Shavo poinformował fanów o powołaniu nowej grupy muzycznej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie składu (poza Odadjianem grupę tworzą Ray Hawthorne i Saro Paparian) i bardzo oszczędne informacje na temat planów wydawniczych grupy. Dowiedzieliśmy się, że premierowe wydawnictwo North Kingsley pojawi się jeszcze w tym roku. Muzycy nie ujawnili większej ilości szczegółów dotyczących nadchodzącego krążka. Czekamy z niecierpliwością!

Co dalej z S.O.A.D?

Muzycy często udzielają niejednoznacznych odpowiedzi na temat dalszych planów wydawniczych zespołu. Zapewniają o przyjaźni i dalszej chęci wspólnego koncertowania, jednak nie palą się do wspólnej pracy nad kolejnym albumem. Daron Malakian w wywiadzie dla „Consequence Of Sound” stwierdził, że tak naprawdę nikogo nie obchodzą powody ciszy wydawniczej w ich obozie. Jego zdaniem fani oczekują jedynie nowego krążka i nie interesują się w jakich okolicznościach powstanie. Dodał również, że nie sądzi aby w najbliższej przyszłości nagrali nowy album System Of A Down. Zapewnił, że jest szczęśliwy tworząc pod szyldem Scars On Broadway i w 100% realizuje się artystycznie na łonie tego projektu. Dawniej podkreślał, że część materiału jaki pojawił się na ostatnim krążku S.O.B, czyli albumie „Dictator” z 2018 roku, pierwotnie powstał z myślą o S.O.A.D.

System Of A Down w Polsce

Już niebawem Shavo Odadjian wraz z kolegami ze swojego najsłynniejszego zespołu pojawi się w Polsce! System Of A Down kolejny raz nawiedzi Kraj nad Wisłą i wystąpi 30 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Jako support zaprezentuje się grupa O.R.k. Bilety można nabyć pod tym adresem.

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: