google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

DEADPOOL 3: Ryan Reynolds pojawi się w filmach Marvela!

DEADPOOL 3: Ryan Reynolds pojawi się w filmach Marvela!
Reklamy

Wielu fanów pogodziło się z myślą, że nowy film o przygodach niepoprawnego Deadpoola z Ryanem Reynoldsem w roli głównej nigdy nie powstanie. Pogrzebane nadzieje fanów są pokłosiem pożarcia studia FOX przez Myszkę Miki. A jednak! Aktor wcielający w kultowego anty-bohatera zgotował fanom prawdziwą świąteczną niespodziankę! Zapraszam!

Nowa nadzieja

Okazuje się, że włodarze Disneya nie zamierzają pogrzebać dochodowej marki i obecnie pracują nad kolejnym filmem o losach Deadpoola. Emocje podkręca sam Ryan Reynolds, który do tej pory wcielił się w morderczego najemnika o chorym poczuciu humoru w filmach realizowanych przez FOX. Na pytania o nowego Deadpoola stwierdził:

Obecnie pracujemy nad tym z całym zespołem. Jesteśmy teraz z Marvelem, co jest przejściem do wyższej ligi. To trochę szalone!

Wygląda na to, że nowy film otrzyma znacznie większy budżet od poprzednich. Jednak większość fanów liczy na to, że obraz otrzyma również kategorię R. Data premiery oraz szczegóły produkcji nie są obecnie znane. W licznych komentarzach pojawiają się zarzuty, że stajnia Myszki Miki potrafi jedynie zarzynać lubiane marki, a jako przykład podają nową trylogię Star Wars. Osobiście wierzę w to, że mądre głowy z Disney’a potrafią również wyciągać wnioski i pozwolą widzom cieszyć się uwielbianym bohaterem w takiej konwencji, do jakiej są przyzwyczajeni.

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: