google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ZAJAWKA: WILQ SUPERBOHATER, czyli superheros, na którego sobie zasłużyliśmy…

ZAJAWKA: WILQ SUPERBOHATER, czyli superheros, na którego sobie zasłużyliśmy…
Reklamy

Wilq Superbohater to seria kultowych już komiksów z naszego podwórka, która politycznej poprawności się nie kłania. Jak głosi opis na oficjalnym kanale na You Tube naszego superbohatera rzecz wyglądać będzie następująco:

Na podstawie komiksu braci Minkiewicz
Scenariusz i dialogi: Tomasz Minkiewicz, Bartosz Minkiewicz
Reżyseria: Leszek Nowicki, Bartosz Minkiewicz

Animowany serial komediowy dla dorosłych oparty na kultowej serii komiksowej. Doskonała rozrywka dla zarówno dla licealistów jak i profesorów uczelni, dziennikarzy czy prezesów firm.
Serial liczy 13 odcinków połączonych jednym uniwersum i tymi samymi bohaterami, ale będących osobnymi historiami.

W obsadzie: Eryk Lubos – Wilq, Marian Dziędziel – Gondor, Waldemar Barwiński – Alcman, Mirosław Zbrojewicz – Entombet, Roma Gąsiorowska – Słaby Wielbłąd, Rafał Maćkowiak – Mikołaj, Wiktor Loga-Skarczewski – dr Wyspa, Przemysław Bluszcz – Duch rekina, Tomasz Knapik – Narrator, Dorota Masłowska – Kacha

Problem jaki zauważyłem oglądając trailer to zdecydowanie jego nagłośnienie. Bo, żeby wyłuskać te wszystkie dialogowe perełki to jednak trzeba mocno ucho nadstawić, obawiam się jednak, że już się nie da tego poprawić. Premiera bowiem niby jeszcze w tym miesiącu na Ipla.tv więc wychodzi, że za jakieś kilka dni. Sprawdźcie zajawkę!

 

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: