google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

25-LECIE „FRIENDS”. Sławni aktorzy, którzy pojawili się w kultowym serialu! (CZĘŚĆ 2)

25-LECIE „FRIENDS”. Sławni aktorzy, którzy pojawili się w kultowym serialu! (CZĘŚĆ 2)
Reklamy

Aaaaach, gdybyśmy w innych sprawach byli tak zapobiegliwi i szczegółowi! Wytknęliście mi wczoraj brak kilku nazwisk, choć podkreślałem, że to dopiero pierwsza cześć wpisu o znanych aktorach, którzy pojawili się w Friends. Dziś słów kilka o pewnych panach, których „zabrakło” w pierwszej części, oraz o wspaniałych, pięknych paniach, które także nielicho, choć na chwilę, zamieszały w fabule! 

CZĘŚĆ 1: 25-LECIE „FRIENDS”. Sławni aktorzy, którzy pojawili się w kultowym serialu!

ALEC BALDWIN. Najsłynniejszy, właściwie też najbardziej utalentowany z Baldwinów pojawił się w dwóch epizodach, jako ekscentryczny facet Phoebe, Parker (odcinek 17, sezon 8, The One With The Tea Leaves oraz odcinek 18, sezon 8, The One In Massapequa). To bodajże jeden z najlepiej wspominanych występów gościnnych we Friendsach obok szalonego Danny’ego DeVito.

CHARLIE SHEEN. Popularny komik pojawił się w sezonie 2, w odcinku 23, The One With The Chicken Pox. Sheen gra Ryana, były obiekt westchnień Phoebe. Gość z marynarki wojennej wpada na dwa niefortunne tygodnie podczas których musi leczyć się z ospy wietrznej w towarzystwie naszej uroczej Phoebe.

BEN STILLER. Pojawił się w sezonie 3, odcinku 22 zatytułowanym The One With The Screamer. Wcielił się w niepanującego nad sobą wydzierającego się na wszystko i wszystkich osobnika imieniem Tommy, który „ostatecznie” okazuje się bardzo nieudaną randką Rachel.

JULIA ROBERTS. Laureatka Oscara za pierwszpolanową rolę w Erin Brockovich zagrała w słynnym epizodzie The One After The Superbowl, Part 2 (sezon 2, epizod 13), w którym pojawił się także we własnej osobie Jean Claude Van Damme (więcej o jego epizodzie w części pierwszej!). Julia wcieliła się w Susie Moss, dziewczynę, która dokonała bieliznowej zemsty na Chandlerze.

REESE WITHERSPOON. Laureatka Oscara wcieliła się w najmłodszą siostrę Rachel imieniem Jill, w odcinkach The One With Rachel’s Sister (sezon 6, odcinek 13) oraz w The One Where Chandler Can’t Cry (sezon 6, odcinek 14). Jill jest rozpieszczona i nie potrafi dbać o pieniądze, tym bardziej nieswoje. Oczywiście jej zachowanie doprowadza do kilku komicznych sytuacji w obu odcinkach.

ANNA FARIS. Znana z serii Straszny film aktorka komediowa wcieliła się w bardzo istotną postać Eriki w sezonie dziesiątym w odcinkach The One With The Birth Mother (epizod 9), The One Where Joey Speaks French 
(epizod 13), The One With Rachel’s Going Away Party (epizod 16) oraz The Last One Part 1 (epizod 17). Erika została matką zastępczą dzieci Moniki i Chandlera.

CHRISTINA APPLEGATE. Znana ze Świata według Bundych Applegate pojawiła się w dwóch odcinkach: The One With Rachel’s Other Sister (sezon 9, odcinek 8) oraz The One Where Rachel’s Sister Baby-Sits (sezon 10, odcinek 5), wcielając się w Amy Green. Jej pojawienie się wprowadza totalny chaos i zniszczenie w spokojny i niezmącony niczym szczególnym dzień z życia naszych ulubieńców.

ISABELLA ROSSELLINI. Słynna włoska aktorska, swego czasu muza Davida Lyncha (Blue Velvet, Dzikość serca) zagrała samą siebie w epizodzie The One With Frank Jr. (sezon 3, epizod 5). Ross wpada na Rossellini w barze, a że jest to osoba z listy, z którymi chciałby się przespać to dochodzi do dość nieoczekiwanej i zabawnej sytuacji.

WINONA RYDER. Jedna z najpopularniejszych aktorek lat 90-tych w Przyjaciołach pojawiła się w odcinku The One With Rachel’s Big Kiss (sezon 7, odcinek 20). Wcieliła się w Melissę Warburton, która należała wraz z Rachel do tego samego bractwa. Kiedyś po pijaku się pocałowały, a historia wyszła na jaw nielicho konsternując pozostałych przyjaciół.

DAKOTA FANNING. Dzieckiem jeszcze będąc Dakota pojawiła się w sezonie 10, epizodzie 14 pod tytułem The One With Princess Consuela. Wcieliła się w Mackenzie, 8-letnią dziewczynkę, z którą próbuje zakumplować się Joey. Yup, to w tym odcinku Joey daje wyraźnie do zrozumienia swoim przyjaciołom, że nie podoba mu się ich potencjalna wyprowadzka.

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: