google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

STAR WARS:THE MANDALORIAN – KTO POJAWI SIĘ W SERIALU?

STAR WARS:THE MANDALORIAN –  KTO POJAWI SIĘ W SERIALU?
Reklamy

Wyczekiwany przez fanów odległej galaktyki serial Star Wars: The Mandalorian pojawi się 12 listopada na platformie Disney+ . Serial opowie o przygodach tytułowego łowcy głów z nacji wojowników, a czas akcji będzie osadzony chwilę po wydarzeniach znamych z Powrotu Jedi. Kto pojawi się w serialu i czego możemy się spodziewać? Zapraszam!

Boba Fett nowej generacji

Postać w jaką wcieli się Pascal będzie kolejnym przedstawicielem galaktycznej nacji łowców, jaką poznamy w głównym kanonie. Po rodzinie Fettów, których mieliśmy okazję poznać w głównej serii filmów, widzieliśmy zmagania Mandalorian w serialach animowanych Wojny Klonów i Rebelianci. Bohater pierwszego aktorskiego filmu ze świata Star Wars prawdopodobnie powie nam nieco więcej o wykwalifikowanych zabójcach w enigmatycznych pancerzach, oraz przedstawi nam świat odległej galaktyki od strony „ulicy”, podobnie jak miało to miejsce w filmie Łotr 1. Protoplastą całego świata Mandalorian była tajemnicza postać łowcy głów na usługach Jabby, czyli kultowego i uwielbianego przez fanów klasycznej trylogii zabójcy, znanego pod imieniem Boba Fett. Wypowiedział co prawda tylko kilka słów w całej trylogii i zginął kretyńską śmiercią, jednak jego styl bycia i epicki pancerz tak przypadły do gustu fanów, że doczekał się serii komiksów, książek, a także kontynuacji swoich losów w serialu animowanym Wojny Klonów. Cieszy zatem, że wątek łowców głów będzie kontynuowany w głównym kanonie, a dodatkowo wprowadzi nam zupełnie świeżą postać, która przedstawi nam ich profesję i zwyczaje z zupełnie nowej perspektywy.

Bohaterowie Legend?

Jon Favreau twardo twierdzi, że z uwagi na wiążące go umowy nie może zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącej produkcji, jednak wieść niesie, że w serialu mogą pojawić się bohaterowie znani z niekanonicznych obecnie legend, a nawet książek i seriali animowanych z obecnego kanonu. Taka perspektywa rozpala wyobraźnię fanów – serial daje sporo możliwości w temacie wprowadzania kultowych bohaterów Star Wars w formie cameo, a także całych aktów związanych z lubianymi bohaterami. Wszystko to obecnie sfera spekulacji, jednak bardzo prawdopodobny wydaje się udział Wielkiego Admirała Thrawna, który to tajemniczo zniknął pod koniec animowanego serialu Rebelianci. Fani oczekują, że będzie on jednym z głównych przeciwników łowcy głów. Czy tak się stanie? Przekonamy się już niebawem. Niech moc będzie z Nami!

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: