google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

EKRANIZACJA PRZEKLĘTEGO DZIECKA? J.K. ROWLING Z ENIGMATYCZNĄ ZAPOWIEDZIĄ!

EKRANIZACJA PRZEKLĘTEGO DZIECKA? J.K. ROWLING Z ENIGMATYCZNĄ ZAPOWIEDZIĄ!
Reklamy

Jakiś czas temu J.K. Rowling opublikowała post, który zdecydowanie zaskoczył cała rzeszę fanów Pottera i świata czarodziejów.  Wpis postawił jednocześnie więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Czego możemy się spodziewać po enigmatycznej grafice ze strony autorki serii książek o przygodach chłopca z blizną w kształcie błyskawicy? Zapraszam! 

Twitter

Pod enigmatycznym wpisem autorka umieściła hasztagi „Harry Potter” i „Cursed Child”. W 2013 roku Rowling stworzyła podstawy scenariusza (innymi słowy – użyczyła swojego nazwiska pod pracę innych twórców) pod sztukę teatralną „Harry Potter i Przeklęte dziecko”, która została również wydana w formie książki (która – mówiąc najdelikatniej – wywołała masę kontrowersji wśród fanów). Miłośnicy Pottera spekulowali, że powstanie filmowa adaptacja „Przeklętego dziecka”, jednak w tamtym czasie zdecydowanie zdementowano te pomysły.

Kontynuacja sztuki? 

Fanklub Harry’ego Pottera „Pottermore” udostępnił post pisarki z 20 stycznia 2017 roku, w którym Rowling napisała, że nie ma szans na powstanie filmowej trylogii filmowej na podstawie sztuki. Jak dobrze wiemy – autorka często udowodniła, że potrafi być bardzo niekonsekwentna i zmieniać zdanie nawet w najbardziej kluczowych kwestiach. W tej chwili nie posiadamy więcej informacji i pozostaje nam jedynie sfera spekulacji. O ile film na podstawie fabuły, która to podzieliła fanów wydaje się kiepskim pomysłem, o tyle kontynuacja sztuki wydaje się rozwiązaniem bardziej prawdopodobnym. Co to wszystko oznacza? Dowiemy się pewnie dopiero za jakiś czas.

 

 

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: