google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

THE NEW POPE – ZNAMY SZCZEGÓŁY PIERWSZYCH ODCINKÓW!

THE NEW POPE – ZNAMY SZCZEGÓŁY PIERWSZYCH ODCINKÓW!
Reklamy

Teraz zrobiło się naprawdę gorąco! Nie tylko za sprawą zajawki serialu, gdzie papież o ciele Adonisa spaceruje w białych slipkach po plaży pełnej skąpo odzianych niewiast. Poznaliśmy punk wyjścia serialu i muszę przyznać, że scenarzysci dali radę – czeka nas naprawdę intrygująca historia. Co zobaczymy w The New Pope? Zapraszam!

Zapowiedź

W zajawce widzimy spaceryjacego rajską plażą Piusa XIII, w towarzystwie pięknych kobiet. Równolegle obserwujemy sceny z konklawe i wybór nowego Ojca Świętego. Wielu zastanawiało sie w jaki sposób interpretować to zestawienie światów, a teraz wszystko stało się jasne…

Jan Paweł III

Okazuje się, że w finale serialu The Young Pope Pius XIII doznał ataku serca i zapadł w śpiączkę (sceny z trailera to prawdopodobnie wizje jakich doswiadcza nieprzytomny papież). Kardynałowie długo rozważali jak odnieść się do zaistniałej sytuacji i postanowili, że wybiorą nowego przedstawiciela na tronie Piotrowym. Okazuje się, że los bywa przewrotny – w momencie wyboru nowej głowy kościoła pod postacią Jana Pawła III, poprzednik otwiera oczy i wraca do świata żywych. Zapowiada się istne House of Cards za murami Watykanu.

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: