Reklamy

POWSTANIE 4 CZĘŚĆ MATRIXA!

POWSTANIE 4 CZĘŚĆ MATRIXA!

Neo i Trinity powracają na wielki ekran! Producenci kultowej serii „Matrix” poinformowali, że zaczynają pracę nad kolejną, czwartą już częścią sagi! I to się nazywa mocny news z okazji 20-lecia istnienia cyklu! Co wiemy o nadchodzącej produkcji? Zapraszam!

Stara gwardia

Najciekawszą informacją jest zapowiadany powrót klasycznej obsady. W czwartej części Matrixa zobaczymy w swoich rolach Keanu Reevesa i… Carry Ann Moss. Jak dobrze wiemy, ich bohaterowie zakończyli swój żywot w trzeciej części cyklu. O ile powrót Neo można uzasadnić faktem, że jest wybrańcem i posiada ponadprzeciętne możliwości, o tyle powrót jego wybranki serca o wiele trudniej logicznie uzasadnić. Zostanie wskrzeszona przez Neo? Powróci jako zombie? A może akcja rozegra się w alternatywnej rzeczywistości? Nie mamy informacji o powrocie Morfeusza, chociaż na rozmaitych forach można doczytać, że planowane jest wprowadzenie jego młodszej wersji. Brzmi dziwacznie i absurdalnie. Czyżby twórcy planowali podróż w czasie? Niepokoi jeszcze jedna kwestia…

Lana

Za sterami filmu stanie Lana Wachowski, jednak tym razem bez udziału siostry – Lily. Sukces poprzednich części cyklu był zasługą właśnie rodzeństwa (jeszcze wtedy braci) Wachowskich – czyżby tym razem pojawiły się róznice w wizji artystycznej kolejnej produkcji ze świata maszyn? Lana ma pracować nad scenariusze z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem, a produkcja ma ruszyć w 2020 roku. Na rezultaty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Reklamy

Łukasz "Amov" Jefimow

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: