google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

NOWE DONIESIENIA O SERIALOWYM LOKIM!

NOWE DONIESIENIA O SERIALOWYM LOKIM!
Reklamy

322a7200-c02b-11e9-9acf-85c0545dc378

Prawdą jest, że premiera wyczekiwanego przez wielu serialu o losach lubianego (pomijając wątek wyjątkowo fanatycznego fandomu – tutaj zdecydowani bardziej pasuje ubóstwianego) Lokiego dopiero za kilka lat, jednak co rusz pojawiają się nowe doniesienia o nadchodzącej produkcji. Na chwilę obecną wiadomo, że czas akcji rozegra się tuż po wydarzeniach znanych z Avengers: Endgame, w których to Loki kolejny raz oszukał przeznaczenie, ukradł Tesseract i uciekł w bliżej nieznanym kierunku. A jaki to kierunek? Zapraszam! 

avengers-infinity-war-loki

Historia napisana na nowo? 

Okazuje się, że Loki wykorzystał potężny artefakt by ingerować w naszą historię i przypuszczalnie dostosowywać jej przebieg do swoich celów. Tom Hiddleston, czyli aktor wcielający się w naszego niepoprawnego boga psot zapowiedział, że jego bohater tradycyjnie dostarczy wielu komediowych elementów (liczę, że twórcy nadal będą kontynuować kierunek obrany w filmie Thor:Ragnarok),  a sama postać przejdzie poważną przemianę. Wiemy również, że zmierzy sie z zupełnie nowymi, nieznanymi ze świata filmów przeciwnikami.  Szczerze mówiąc, mimo szczątkowych informacji na temat produkcji rokowania są naprawdę dobre! Odetchniemy nieco od tradycyjnych wątków, jakie już na przestrzeni wielu filmów dostarczyła nam jego postać i wygląda na to, że twórcy skupią naszą uwagę na nieco bardziej psychologicznym profilu bohatera, jego osobistych motywacjach, nowych przeciwnościach i przemianie, jaką zgodnie z zapowiedzią przejdzie nasz niepoprawny i niejednoznaczny protagonista. Jednak trochę szkoda, że wątek jego poświęcenia i dramatycznej śmierci w Infinity War zostanie od tak pominięty (przyznajcie – to było piękne ukoronowanie jego drogi). Prawdopodobnie – w końcu jego historia zostanie napisana niemal na nowo, a jego przeżycia mają się różnić od tych, jakie poznaliśmy w filmach. Nie mamy też informacji o potencjalnym udziale Thora, czy innych bohaterów Avengers w produkcji. Może małe cameo np. z udziałem Hulka, z którą to Loki ma masę niezapomnianych przeżyć 🙂 ? Dowiemy się za jakiś czas. No właśnie… 

avengers-endgame-loki-tesseract-700x296

Kiedy?

Premiera zapowiedziana jest na bliżej nieokreślony dzień 2021 roku. Wiemy również, że produkcja będzie składać się z 6 odcinków, a każdy z nich ma trwać około godziny. Wielu zadaje sobie jednak inne pytanie: czy będzie to jedynie jeden sezon, stanowiący uzupełnienie i subtelne rozwinięcie jego wątku, czy też dłuższa i bardziej złożona historia, która pozostanie z nami na dłużej. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia. 

 

 

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: