google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

4 FAZA MCU #2 : CZY THANOS POWRÓCI?

4 FAZA MCU #2 : CZY THANOS POWRÓCI?
Reklamy

Ostateczne unicestwienie Thanosa było spektakularnym i bardzo emocjonującym zakończeniem tzw. Infinity Sagi. Potężny Tytan, którego głównym pragnieniem było przywrócenie równowagi we wszechświecie poprzez unicestwienie połowy jego mieszkańców, był zdecydowanie jednym z najpotężniejszych i… najbardziej lubianych przez widownię złoczyńców z dotychczasowych filmów MCU . Wszystko wskazuje na to, że potężny kolos może jeszcze zawitać w kolejnych fazach cyklu. Ponadto porozmawiamy o kolejnych filmach 4 fazy, a zdecydowanie są to najmocniejsze tytuły w planowanym cyklu. Zapraszam!

Powrót Thanosa?

Zgodnie z informacjami jakie pojawiły się w sieci w nadchodzących produkcjach MCU pojawić ma się wątek Annihilusa, a część jego historii jest ściśle powiązana z postacią Thanosa. W dodatku informacje o realizacji Fantastycznej Czwórki spotęgowały nasilające się w mediach pogłoski i spekulacje. Prawdopodobieństwo udziału tytana w nadchodzących filmach jest wysokie, jednak uważa, że albo pojawi się w retrospekcjach, albo jako element genezy poszczególnych postaci. Jego koniec z filmu Endgame wydaje się definitywny i nic nie wskazuje na to, że Thanos w jakikolwiek sposób się odrodzi. Z Thanosem jest jak Lordem Vaderm – pomimo faktu, że jest tym złym gościem widzowie go uwielbiają! Wątpię aby włodarze MCU zaprzepaścili jego potencjał, a w dodatku wydarzenia ostatnich filmów odcisnęły się piętnem na całym świecie filmowego uniwersum – trudno aby bohaterowie nadchodzących historii o tak o tym zapomnieli.

Doktor Strange in the Multiverse of Madness (7 maja 2021 roku)

Kevin Feige nazwał nadchodzącą produkcję ”pierwszą tak bardzo przerażającą” w portfolio Marvela – przyznajcie – to brzmi naprawdę obiecująco! Na temat szczegółów fabularnych wiemy tyle co nic. Pojawiła się informacja, że losy Strange’a w najbliższym filmie będą mocno powiązane z serialem WandaVison. Elizabeth Olsen pojawi się obok Benedicta Cumberbatcha w obsadzie i podobno odegra znaczącą rolę w nadchodzącej produkcji Cieszy fakt, że świat nadchodzących seriali będzie przeplatał się z dużymi filmami – miło będzie oglądać produkcje na małym ekranie, które bezpośrednio będą nawiązywać do spektakularnych wydarzeń znanych z pełnometrażowych produkcji.


Guardians of the Galaxy 3

Wiemy już, że James Gunn powrócił na stołek reżysera ostatniej części trylogii o przygodach nieoprawnych i pokręconych strażników galaktyki. Standardowo nie znamy szczegółów fabuły nadchodzącej produkcji, jednak umówmy się – ona często jest jedynie pretekstem do nakręcania masy prześwietnych gagów i pamiętnych scen komediowych przy dźwiękach starych i dobrych hitów. Jeśli wierzyć temu, o czym mówi się na rozmaitych forach doczekamy się pokręconych wątków miłosnych. Na ekranie mamy spotkać miłość Rocketa, czyli wydrę Lylly. W dodatku mówi się o tym, że Drax spotka swoją cudem ocalałą z rzezi córkę – Moondragon, W gruncie rzeczy ta zgraja para-bohaterów z tym reżyserem to przepis na gwarantowany sukces – oby nie przedobrzyć. Za to trzymam kciuki! 

ZOBACZ TAKŻE:

DEADPOOL W MCU? REYNOLDS O 5 FAZIE CYKLU!

4 FAZA MCU! CO? GDZIE? KIEDY? #1

ZWIASTUN WIEDŹMINA (NETFLIX) – GERALT NA STERYDACH I DRIADY Z BROOKLYNU

 

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: