google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

DEADPOOL W MCU? REYNOLDS O 5 FAZIE CYKLU!

DEADPOOL W MCU? REYNOLDS O 5 FAZIE CYKLU!
Reklamy

deadpool

Trudno sobie nawet wyobrazić aby Deadpool w wydaniu Ryana Reynoldsa bezpardonowo zniknął z wielkiego ekranu. FOX został przejęty przez zachłanną Myszkę Miki i tym samym filmowa przyszłość morderczego mutanta o psychopatycznych skłonnościach stoi pod znakiem zapytania. Czy biorąc pod uwagę sukcesy dotychczasowych filmów bohater dołączy do MCU? A jeśli tak, to czy ostatnie filmy zachowają swoją ważność? Fani raczej nie oczekują kolejnego otwarcia jak w przypadku Spider-mana – zwłaszcza, że za poprzednią inkarnacją bohatera nikt szczególnie nie tęskni. Oliwy do ognia dolał sam zainteresowany i dodał sugestywny post w mediach społecznościowych, który rozpalił dyskusję w sieci. O co tyle szumu? Zapraszam! 

14893718lpw-14893765-article-jpg_52507507550683173072544569.jpg

Wyciek

W miniony weekend minęło 5 lat od słynnego przecieku z Deadpoola, w którym to Ryana Reynoldsa wcielił się w rolę szalonego zabójcy-socjopaty. Domniemany „wyciek” spowodował, że Fox zgodził się na ekranizację Deadpoola z Reynoldsem w roli głównej (i to po raz drugi – pierwszy raz widzieliśmy bardzo nieudaną inkarnację postaci w filmie Wolverine: Geneza – jednak o tym wcieleniu sam zainteresowany woli już zapomnieć). Film dostał śmiesznie niski budżet i człowieka od efektów specjalnych w roli reżysera. Bida aż piszczy. Ba! Ryan Reynolds opłacił scenarzystów z prywatnych funduszy. Wszystko zwiastowało mało widowiskowy koszmarek ze świata mutantów, o którym mało kto będzie pamiętał. Stało się inaczej – film stał się momentalnie hitem, a Deadpool rozpoznawalną marką na skalę globalną.

Reynolds kontratakuje

Ryan Reynolds opublikował post na Instagramie, w którym opowiada o kontynuacji śledztwa w sprawie „wycieku” jaki nastąpił 5 lat temu , jednak uwagę wszystkich zwróciła wzmianka Reynoldsa o „5 fazie”. To podgrzało spekulacje o tym, że Deadpool może być elementem następnej fazy MCU. Niestety trudno jednoznacznie ocenić, czy jest to element kampanii promocyjnej, czy jedynie kolejna już próba wymuszenia ekranizacji przygód Deadpoola przez Reynoldsa. Jest iskierka nadziei! Kevin Feige zapowiedział, że z cała pewnością  zobaczymy w nadchodzących produkcjach wszystkie postaci, które do tej pory podziwialiśmy pod skrzydłami 21st Century Fox. Cholera – jeśli wszystko się sprawdzi może W KOŃCU (!) zobaczymy epicki pojedynek między Deadpoolem a Hulkiem na wielkim ekranie? To by było coś! W tej chwili temat jest jedynie w sferze marzeń – trzymam kciuki i czekam na dalsze informacje!

 

 

 

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: