google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

NOWE MORTAL KOMBAT Z KATEGORIĄ R! FATALITY!

NOWE MORTAL KOMBAT Z KATEGORIĄ R! FATALITY!
Reklamy

Aż chce się powiedzieć „brutality”! Nowe Mortal Kombat dostanie kategorię wiekową R, co oznacza, że tym razem tli się iskierka nadziei na (w końcu! Ileż ja lat na to czekałem…) krwawą jak rzeźnia adaptację popularnej bijatyki. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji? Zapraszam!

Niech poleje się krew!

W końcu za to kochamy popularną serię bijatyk, nieprawdaż? 3 pierwsze odsłony wydane miedzy innymi na pecetach, automatach i wielu konsolach mają status kultowych, a ich brutalność swego czasu była zupełnie unikatowa na całym rynku gier. Greg Russo, scenarzysta filmu potwierdził, że obraz dostanie kategorie wiekową R. Oznacza to tyle, że kolejna pełnometrażowy produkcja spod znaku znanej marki raczej nie pojawi się w paśmie familijmym popularnej telewizji ze słoneczkiem. Na twitterze dodał również, że po raz pierwszy na ekranie zobaczymy Fatality, czyli brutalny kombos kończący pojedynek.

Wszystko pięknie, ale jakaś fabuła musi być…

Szczegóły dotyczące scenariusza nie są jeszcze znane. Oczywiscie możemy się domyślać, że nasi bohaterowie wezmą udział w słynnym turnieju, jednak bardzo liczę na to, aby tym razem zobaczyć serię brutalnych walk przez pryzmat konfliktu pomiędzy Sub-Zero a Scorpionem – jest to jeden z najciekawszych wątków jskie towarzyły pierwszym odsłonom gier, a dodatkowo ten zabieg wprowadzi świeżą perspektywę na wydarzenia znane ze świata krwawych walk. Do roli pierwszego z wymienionych został zaangażowany Joe Taslim, znany z ról w Ride i Warrior. Wiemy jedynie, że zdjęcia do produkcji ruszyły w maju tego roku, a premiera jest zapowiedziana na marzec 2021 roku. Cóż – zacieram ręce, jednak na rezultaty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: