google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

PATTINSON NOWYM BATMANEM! CZY WARNER ZREALIZUJE BATMAN BEYOND?

PATTINSON NOWYM BATMANEM! CZY WARNER  ZREALIZUJE BATMAN BEYOND?
Reklamy

Stało się – Warner potwierdza, że nowym odtwórcą roli Mrocznego Rycerza został Roberta Pattinson (wygrał casting – obecnie negocjowane są warunki kontraktu). Jedni z góry potępiają decyzję o angażu gwiazdora Zmierzchu, inni zwracają uwagę na fakt, że Heath Ledger również nie zapowiadał się na najlepszego kandydata do roli Jokera.

Co by nie było – od krwiopijcy do mrocznego nietoperza droga nie jest daleka. Złośliwi twierdzą, że aktor „zabłyśnie” na ekranie – w końcu ma już wprawę…

Batman Beyond

Od kiedy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o zaangażowaniu gwiazdora Sagi Zmierzch, pojawiły się liczne plotki, że Warner ma w planach aktorską realizację filmu Batman Beyond, na podstawie serialu animowanego o tej samej nazwie. Historia skupia się na ponurej wizji przyszłości, gdzie dominują chciwe korporacje. Młody Terry McGinnis jest synem pracownika jednej z nich, zarządzanej przez duet Wayne-Powers. Jego ojciec poznaje niewygodne sekrety Dereka Powersa i zostaje zamordowany. Rozżalony Terry szuka sprawiedliwości. Spotyka na swojej drodze wiekowego Bruce Wayne’a i pod jego okiem staje się nowym wcieleniem Mrocznego Rycerza.

MICHAEL KEATON W OBSADZIE?

Na redakcję Internetu nie trzeba było długo czekać. Fani takiego rozwiązania widzą w roli emerytowanego Batmana Michaela Keatona. Aktor wcielał się w rolę Mrocznego Rycerza w filmach Tima Burtona z pierwszej połowy lat 90 XX w. Na chwilkę obecną udział aktorów w filmie o przygodach Batmana Przyszłości jest jedynie w fazie internetowych spekulacji. Premiera nowego Batmana zapowiedziana jest na rok 2021.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

AMOV PRZEDSTAWIA: KULTOWI WROGOWIE BATMANA #1

AMOV PRZEDSTAWIA: NAJLEPSZE TWARZE JOKERA

RECENZJA: SHAZAM! – FACECI W RAJTUZACH RATUJĄ DC!

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: