google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

HOT NEWS: Wiemy kto zagra Zenka Martyniuka! Nie jeden, a dwóch aktorów!

HOT NEWS: Wiemy kto zagra Zenka Martyniuka! Nie jeden, a dwóch aktorów!
Reklamy

Zenek Martyniuk, niekwestionowany „król” disco polo doczeka się filmu biograficznego, jeszcze za swojego żywota. Zagra go dwóch aktorów, jak głoszą plotki, ze względu na pokazanie go jako młodego chłopaka i dorosłego mężczyzny. Czy film o twórcy muzyki dyskotekowej jest nam w ogóle potrzebny może pozostawać kwestią sporną, ale o niej słów kilka sobie tu przeczytacie. 

Okej, przejdźmy do meritum. Znacie Jakuba Zająca? Nie za bardzo? To całkiem zdolny aktor, bardziej teatralny, choć w produkcjach, które odbiły się echem w naszym kraju też zdarzyło mu się zagrać. Jeśli chcecie go sobie przypomnieć polecam ponownie zerknąć na „Najlepszego” i serial „Belfer”. A tak poza tym to jeszcze „Czuwaj” bym dorzucił, choć filmem dobrym trudno go nazwać. No i w „Monumencie” go zobaczycie Jagody Szelc, tej pani co to wiarę w kino surrealistyczne „Wieżą. Jasnym dniem” przywracać zaczęła.

JAKUB ZAJĄC

Dorosłego już Zenka zagra natomiast Krzysztof Czeczot, którego już wkrótce, jak tak dalej pójdzie, nikomu nie będzie trzeba przedstawiać. Dom zły, 80 milionów, Pittbul. Nowe porządki, Gotowi na wszystko. Eksterminator, Służby specjalne, Chrzest, Zero, Głośniej od bomb… Może nie znany mega z nazwiska, ale już z twarzy jak najbardziej.

KRZYSZTOF CZECZOT

A teraz dopowiedzmy sobie na bardzo ważne pytanie? Czy ten film, zatytułowany po prostu Zenek jest nam do szczęścia potrzebny? To zależy, jeśli bowiem pokaże jak działa branża disco polo i walka o popularność w tym, nie oszukujmy się, generującym gigantyczne pieniądze biznesie, to może być ciekawie. Martyniuka znamy bowiem jako kapitana okrętu Akcent, chodzący mem, a nie człowieka z krwi i kości, którego życie prywatne wcale nie musi być usłane różami (i nie jest, jego syn jest bohaterem narkotykowych skandali, jak chcecie wiedzieć więcej to czytajcie Pudelka czy inne shity). Tak więc film o Zenku zdecydowanie jest na naszym zrytym celowniku! Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładna premiera, ale całkiem, możliwe, że w tym roku. Zamierzacie ten film obejrzeć?

Stanley

One thought on “HOT NEWS: Wiemy kto zagra Zenka Martyniuka! Nie jeden, a dwóch aktorów!

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: