google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zryte Pary, czyli o zintegrowanych zbyt mocno słów kilka!

Zryte Pary, czyli o zintegrowanych zbyt mocno słów kilka!
Reklamy

Dokładnie 25 lutego 2018 roku powstał Rylcowy Underground znany też jako Fight Club, Sekcja Integracyjna lub… o matko, nie pamiętam ile to miało nazw. W każdym razie zaczęliśmy się ze sobą spotykać, jeździć do siebie przez całą Polskę, organizować imprezy grubego kalibru. Wkrótce od tego spontanicznego powołania grupy do życia minie rok, choć byli tacy, którzy dawali nam kilka tygodni, w końcu to „tylko internet”. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego, w tym roku też mamy się zamiar spotykać, a wszelakich informacji na temat integracji powinniście szukać w na fanpage BANIORYLCE oraz na lokalnych grupach integracyjnych, które podlinkuję pod koniec wpisu. 

Tymczasem zerknijmy na tych, którzy dzięki zajrzeniu kiedyś na filmowy fanpage o zrytych filmach zeszli się i tak ze sobą trwają po dziś dzień. Większość z tych osób udało mi się już poznać na żywo i muszę przyznać, że zdecydowanie mają nierówno pod sufitem!

amov

DARIA I AMOV. Amov jest dobrą duszą bloga, którego teksty także macie okazję czytać na stronie. Bardzo sympatyczni osobnicy, którzy zdecydowanie mają nierówno pod sufitem. W ich przypadku spełnia się przysłowie „trafił swój na swego”, bowiem mają bardzo zawzięte charakterki!

JAKUB I BEATA. Są najszczęśliwszą parą na świecie i najchętniej uszczęśliwili by cały świat paląc go doszczętnie. To bardzo aktywni uczestnicy naszej społeczności, bez których nie wyobrażam sobie grupy! Skibidi!

ZUZA I JAKUB. Nasze poznańskie prawilne mordeczki. Na 99% nie są rodzeństwem. Z Kubą znam się jeszcze od czasów bloga o muzyce, którego założyłem jakoś w 2012 roku, szok i niedowierzanie.

SEBASTIAN I ZUZI. To są ostatni ludzie, o których bym pomyślał, że mogą wyjść ze swoich jaskiń i stać się bardziej, hmmm, społeczni. Jakby to powiedział Grucha, „A w historię tego związku na pewno nie uwierzysz”.

SŁAWEK I MARTYNA. Do tej pory sądziłem, że największą miłością Sławka są kebaby, ale jak widać uległo to drastycznej zmianie. Czy Sławek dzięki Martynie stanie się fanem falafeli? Dowiemy się jeszcze w tym roku!

LUIGI I ANIA. Podobno są to nasi najwięksi grupowi wrogowie. Luigi jak można się domyślić jest hydraulikiem, natomiast Ania wojującą o prawa kobiet kobietą.

PAWEŁ I BEATA. Pozdrawiam serdecznie moich towarzyszy na koncercie A Perfect Circle! To był przemiły wieczór i do zobaczenia na Toolu!

WOJTEK I BEATA. Sympatyczni choć popierdoleni. Beata, nigdy Ci nie wybaczę tej pieszej wędrówki do Twojej kanciapy XD

ANNA I MACIEJ. Ci to mieli perypetie w życiu, o których by można powieści pisać! Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce mordeczki!

ZOŚKA I MATEUSZ. Się nie potrafimy w gustach muzycznych zgrać XD Ale propsuję za odwagę. Być facetem i koszulkę Bring Me The Horizon przywdziać XD

IRMINA I KATARZYNA. Bardzo sympatyczne dziewczyny, z którymi jeszcze nie miałem okazji zbyt długo pogadać. No ale od czego są integracje?

MAŁGORZATA I ALEKSANDRA. Was dziewczyny jeszcze nie miałem okazji poznać nawet, ale sądzę, że w tym roku to się zmieni!

I to by było na tyle! Miłość rośnie wokół nas! Jeśli tak jak my chcecie się integrować z lokalnymi Rylcami to serdecznie zapraszam na grupy przypisanych do poszczególnych województw! WARSZAWA I OKOLICEKRAKÓW I OKOLICEPOZNAŃ I OKOLICEOLSZTYN I OKOLICEŁÓDŹ I OKOLICESZCZECIN I OKOLICEGORZÓW WIELKOPOLSKI I ZIELONA GÓRA I OKOLICETORUŃ I BYDGOSZCZ I OKOLICETRÓJMIASTO I OKOLICEBIAŁYSTOK I OKOLICEOPOLE I OKOLICEWROCŁAW I OKOLICEKATOWICE I OKOLICEKIELCE I OKOLICERZESZÓW I OKOLICELUBLIN I OKOLICE 

 

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: