google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ZESTAWIENIE: Znani z twarzy, nieznani z nazwiska (CZĘŚĆ 1)

ZESTAWIENIE: Znani z twarzy, nieznani z nazwiska (CZĘŚĆ 1)
Reklamy

To nie lada utrapienie, kiedy znasz jakiegoś aktora lub aktorkę, ale nie masz pojęcia jak się nazywa, choć masz świadomość, że się „widzieliście” wielokrotnie. Przychodzę z pomocą dzieląc się z Wami pierwszą częścią zestawienia z cyklu „znani z twarzy, nieznani z nazwiska”. Endżoj!

WILLIAM FICHTNER. Znany z takich filmów jak Helikopter w ogniu, Gorączka, Armageddon, Pearl Harbor, Miasto gniewu, Equilibrium, Mroczny Rycerz czy seriali Skazany na śmierć, Inwazja, Przekraczając granice.

PAUL GIAMATTI. Znany z takich filmów jak Człowiek ringu, Iluzjonista, Niesamowity Spider-Man 2, Kac Vegas w Bangkoku, Bezdroża, Truman Show, Negocjator czy seriali Billions, John Adams.

PETER STORMARE. Znany z takich filmów jak John Wick 2, Constantine, Fargo, Raport mniejszości, Czekolada, Tańcząc w ciemnościach, Armageddon, Big Lebowski czy seriali Skazany na śmierć, Amerykańscy bogowie.

JOHN LEGUIZAMO. Znany z takich filmów jak Romeo i Julia, Moulin Rouge!, Spawn, Zdarzenie, Szef, John Wick, John Wick 2 czy seriali Ostry dużyr, Bloodline, Waco.

DAVID MORSE. Znany z filmów Zielona mila, Negocjator, 12 małp, Rogi, Piekielna zemsta, The Hurt Locker, czy seriali John Adams, Ucieczka z Dannemory

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: