google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

TOP 10 STANLEYA: Ulubione pułapki z obu części Kevina!

TOP 10 STANLEYA: Ulubione pułapki z obu części Kevina!
Reklamy

Skoro już prawie mamy święta to nie wypada mi się z Wami nie podzielić kilkoma wybitnie niepoważnymi wpisami o klasykach do wspólnego oglądania. Dziś typuję swoje ulubione pułapki zastawiane przez sprytnego rozrabiakę w dwóch klasycznych częściach Home Alone. A jakie są Wasze ulubione? 

10.GWÓŹDŹ W STOPIE. Nie jest to najbardziej oryginalny patent, ale do jasnej cholery, jak to musiało boleć. No i w sumie to mogło być grube zakażenie i amputacja, ale to tylko film XD

9.WIELKA DZIURA. Esencja slapstickowego żartu. No bo przecież wpadnięcie do dziury zawsze śmieszne 😀

8.CIĘŻKA SKRZYNIA. No bo jak tu nie nagrodzić motywu, który nawet w Tomie i Jerrym prawie zamordował kota.

7.PUSZKA Z FARBĄ. Oczywiście z części pierwszej, w drugiej to już była powtórka z rozrywki podniesiona do potęgi. A w jedynce reakcja bezcenna 😀

6.GORĄCA KLAMKA. W cholerę bolało od samego patrzenia. A jaka ładna pamiątka Harry’emu została.

5.ŻELAZKIEM W RYJ. Reakcja Marva jest przefantastyczna. To także jedna z tych pułapek, która mogła zakończyć się trwałymi obrażeniami, a nawet ślepotą, czy nieodwracalnym uszkodzeniem czachy.

4.STRZELBĄ PO JAJCACH. Zdaję sobie sprawę jak bardzo jest to prymitywny zabieg ze strony Kevina, ale tutaj należą się brawa za reakcję Harry.ego i oczywiście poprawkę na czole Marva. Od tego momentu widzi zaczął być w miarę świadomym, że Kevin to psychol.

3.ZSZYWKI W TYŁKU, KROCZU I NOSIE. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. AŁA!

2.PORAŻENIE PRĄDEM. Za ten moment, w którym widać szkielet Marva, odrobina czarnego humoru się tutaj wkradła 😀

1.PŁONĄCY ŁEB. Jest to jedna z pułapek, która równie dobrze mogłaby zostać wykorzystana w Pile, biorąc pod uwagę jakich obrażeń dokonała na głowie Harry’ego. Zagłębiałem się w artykuły o rzeczywistych obrażeniach jakie mógłby zadać palnik. Nasz kochany antagonista mógł nawet ponieść śmierć na miejscu (stał tam dość długo) lub odnieść obrażenia, w wyniku których skonałby w szpitalu.

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: