google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

WYGRAJ BOX ESKADRA STAR WARS OD STAR WARS.PL!

WYGRAJ BOX ESKADRA STAR WARS OD STAR WARS.PL!
Reklamy

Moi drodzy! Od dziś możecie brać udział w wyjątkowym konkursie, który przygotowałem dla Was do spółki ze StarWars.pl! Zerknijcie wpierw na unboxing, a potem weźcie udział w mega konkursie, w którym będziecie mogli zgarnąć wyjątkowy box, który dostępny będzie jedynie do 22-go listopada!

Zestaw od StarWars.pl przyszedł do mnie w eleganckim pudełku, dobrze zabezpieczonym moją ulubioną folą bąbelkową (kto z nas nie lubi się nią bawić? :D). A w środku…

W zestawie dwie koszulki, breloczek i vlepki. Rewelacyjna jakość nadruku, a co do vlepek to pierwsza klasa, nie jakieś tam zwykłe naklejki, które się szybko zetrą i zaczną odstawać.

Taki zestaw mi się trafił! Bliżej koszulkom powinniście przyjrzeć się na stronie

starwars.pl/eskadra/

Cały myk polega na tym, że nie wiecie, jaka trafi Wam się druga koszulka i jaki breloczek. Co do vlep to macie możliwość zdecydowania, czy chcecie imperialne, czy rebelianckie.

Zestaw jest wart 99 zł (plus koszt przesyłki). Wzór „Sith Happens” to oryginalny wzór od Eskadry, natomiast Vader to licencjonowany wzór od Star Wars.

A TERAZ KONKURS! 

Zasady są banalnie proste!

1.Polub StarWars.pl

2.Polub Filmy, Które Ryją Banie Zbyt Mocno

3.W komentarzu na fanpage Filmów, pod postem konkursowym O TUTAJ! (który jest też przypięty na samej górze) opisz krótko swoją ulubioną postać z uniwersum Gwiezdnych Wojen! 

Na wasze zgłoszenia czekam do 17 listopada, do godziny 21:30! 

Stanley

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: