Reklamy

FILMY NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH – CZĘŚĆ 1

FILMY NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH – CZĘŚĆ 1

To, że mamy środek tygodnia nie oznacza, że nie mogę Wam zapodać wpisu lżejszego kalibru.

Dziś mam dla Was zajawki filmów przeokrutnych, a jednocześnie takich, których oglądanie sprawi Wam masę zabawy! Shall we? ZESTAWIENIE NIE UWZGLĘDNIA KULTOWEGO THE ROOM!

SAMURAI COP (1991, reż. Amir Shervan). Kultowe już w pewnych kręgach filmidło o tytułowym samuraju-gliniarzu, którego mimika rozkłada na łopatki. Co prawda film jest z początku lat 90-tych (przypominam, że w 1991 roku ukazały się takie klasyki jak Terminator 2: Dzień sądu, Milczenie owiec czy Rodzina Addamsów). Samurai Cop to jest złoto dla pożeraczy chujowych filmów. Mniam, mniam!

BIRDEMIC (2010, reż.  James Nguyen). Oglądając ten film można albo umrzeć z nudów, albo dostać padaczki od tego jak to wszystko jest ze sobą poskręcane. Reżyser oczywiście zerżnął motyw z Hitchcockowych Ptaków i potraktował go po swojemu. Co ciekawe niezrażony lawiną krytyki, nakręcił część 2, która światło dzienne ujrzała w 2013 roku. Ostrzegam, że to propozycja tylko dla maksymalnych masochistów 😀

FATEFUL FINDIGNS (2013, reż. Neil Breen). Thriller science-fiction z polityką na pierwszym planie. To brzmi całkiem nieźle jako zdanie, ale to co się dzieje na ekranie jest ekstremalnym gównem, przy którym dzieło Tommy’ego Wiseau to rzecz wielce udana. Główny bohater tego przedsięwzięcia jest jednocześnie scenarzysta i reżyserem i co ciekawe to nie jest jego ostatnie „dzieło” w dorobku.

MAC AND ME (1988, reż. Stewart Raffill). To jest okropnie zerżnięte z E.T. moi mili państwo. Z ta różnica, że scenariusz i reżyseria to jest bardzo kiepski żart. A efekty specjalne jeszcze gorszy. Do tego promowanie powszechnie znanej sieci fastfoodów. To jest film właściwie szkodliwy społecznie, także nie oglądajcie tego z pociechami.

TROLL 2 (1990, reż. Claudio Fragasso). Jest to o wiele bardziej rakotwórczy wytwór wyobraźni pana reżysera niż część pierwsza. W tym filmie jest cała masa „kultowych” złych scen. Dość powiedzieć, że w filmie nie zagrał ŻODYN profesjonalny aktor. A trolle jak to trolle, są paskudne i głodne i z pewnością zauroczą niejednego maniaka bardzo złego kina!

Ode mnie tyle na dziś, do przeczytania next time!

Reklamy

Stanley

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: