google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

DAVID DUCHOVNY ZAGRA KONCERT W WARSZAWIE!

DAVID DUCHOVNY ZAGRA KONCERT W WARSZAWIE!
Reklamy

Dzisiejszy news jest co najmniej zaskakujący! Nie miałem pojęcia, że David Duchovny śpiewa!

Dziś pojawiła się informacja od agencji koncertowej Go Ahead, że jakże utalentowany aktor zagra koncert w naszym kraju! Więcej szczegółów poniżej!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Davida Duchovnego! Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów wystąpi 15 lutego w warszawskiej Stodole w muzycznej odsłonie!

David Duchovny to jeden z najbardziej uznanych aktorów Hollywood. Gwiazda najpopularniejszego serialu z pogranicza fantastyki i thrillera lat 90. „Z archiwum X” oraz wielokrotnie nagradzanego „Californication”. Nominowany do niezliczonej ilości nagród, zdobywca Złotego Globu w 1997 i 2007 roku. Jest reżyserem trzech odcinków „Z Archiwum X”, komedii „Głowa do góry” oraz jednego z odcinków serialu „Kości”. Artysta napisał dwie powieści: „Holy Cow” oraz „Bucky F*cking Dent”, ciepło przyjęte przez fanów, które znalazły się na liście Bestsellerów The New York Times.

W 2015 roku David Duchovny wydał swój pierwszy studyjny album „Hell of Highwater”, co pozwoliło mu zaprezentować się szerszej publiczności jako wokalista i gitarzysta. 9 lutego 2018 roku światło dzienne ujrzała jego druga płyta „Every Third Thought”. Duchovny wyruszył w promującą album trasę po Europie, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii. W 2019 roku artysta planuje wrócić do Europy i ruszyć w drugą już trasę po kontynencie. W rozpisce koncertów nie brakuje Polski!

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-02-15 (piątek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Adres: ul. Batorego 10
Cena biletów:
Miejsca sprzedaży:

www.goahead.pl

www.biletomat.pl

www.ebilet.pl

www.ticketmaster.pl

www.ticketclub.pl

www.empikbilety.pl

oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Bilety są również dostępne w kasie Klubu oraz na www.stodola.pl

Stanley

One thought on “DAVID DUCHOVNY ZAGRA KONCERT W WARSZAWIE!

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: