google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ROZKMINA: Czy Henry Cavill nadaje się na Wiedźmina?

ROZKMINA: Czy Henry Cavill nadaje się na Wiedźmina?
Reklamy

Henry Cavill – szerzej znany jako ostatni odtwórca roli Supermana zagra Geralta z Rivii! Czy kwadratowa, hollywoodzka szczęka pasuje do swojskiego zabójcy potworów? Wszystko wskazuje na to, że dowiemy się dopiero w drugiej połowie 2019 roku…  

318194.1

Henry Cavill

Gorącą jak płonące truchło strzygi informacje opublikowała Lauren Schmidt Hissrich – showrunnerka całego projektu. Na chwilę obecną jest to jedyny potwierdzony aktor w obsadzie serialu. Jakiś czas temu pojawiły się nieprecyzyjne doniesienia, że zdjęcia do serialu startują tej zimy na terenie Europy Środkowej. W sieci krąży masa plotek i spekulacji na ten temat (pojawił się między innymi wątek Węgierski), jednak nie doczekaliśmy się potwierdzenia u źródła. Szczerze… cieszy, że w produkcji pojawi się aktor z wysokiej półki, jednak nie jestem zachwycony wyborem. Na chwilę obecną potwierdzają się moje obawy, że serial będzie  za bardzo „amerykański”, w możliwie najgorszym tego słowa znaczeniu. Obym się mylił…

Tymczasem mamy dla Was rozkminę pod tytułem: Kto według Was powinien zagrać Wiedźmina? Poniżej 5 naszych typów, które wybraliśmy w oparciu o wygląd i zdolności aktorskie!

MADS MIKKELSEN. Znany z kreacji m.in w Hannibalu, Doktorze Strange’u, oraz czy chociażby, Valhalla Rising Michaela Kohlhaasa , z którego pochodzi powyższy kadr. Ten obecnie 52-letni aktor duńskiego pochodzenia, nie dość, że jest cholernie zdolny, i na swój pokrętny sposób przystojny wydawałby się wyborem bardzo trafnym, szczególnie ze względu na chłodną, złowieszczą aparycję.

VIGGO MORTENSEN. Jako, że sprawdził się rewelacyjnie w roli Aragorna, równie dobrze mógłby być Geraltem z Rivii. Jak widzicie powyższa grafika całkiem nieźle miksuje jego najbardziej znaną kreację z wyobrażeniem o Wiedźminie.

NICOLAJ COSTER-WALDAU. Ekranowy Jaime Lannister (Gra o Tron) wydawał się również całkiem rozsądnym wyborem. Ta kompilacja jego najbardziej popularnej roli z Wieśkiem mówi sama za siebie!

JOSH HOLLOWAY. Mój osobisty typ, bowiem uwielbiam jego kreację Sawyera w Lostach. Mógłby zagrać takiego Wieśka-zawadiakę z takimi sarkastycznymi tekstami i urokiem osobistym. Jednocześnie jako badass też by się sprawdził!

MICHAŁ ŻEBROWSKI. Abstrachując od niezbyt udanej fabuły filmu/serialu Wiedźmin powinien zostać tylko jeden!

Newsa przygotował dla Was Amov, natomiast top 5 potencjalnych odtwórców Wiedźmina –  Stanley

Łukasz "Amov" Jefimow

Leave a Reply

google.com, pub-1254610672375848, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d bloggers like this: